امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ناسا بر روی مریخ تصویری از اثر بیگانگان یافت که آن را اعلام نمی‌ کند
#1
ناسا بر روی مریخ کشفی کرده است که تا کنون آن را از همگان مخفی نگه داشته بود. این کشف، مربوط به تصویری بسیار جالب از یک موجود است که بر روی یکی از صخره‌های بزرگ مریخ نقاشی شده است! این شیء خرچنگ مانند، در عملیاتی که توسط یکی از کاوشگرهای ناسا بر روی مریخ در حال انجام بود، کشف شد! این تصویر واقعا جالب و حیرت‌ انگیز گویی زنده است! این تصویر، حیوانی خرچنگ مانند یا شاید هم یک گیاه ناشناخته را نشان می‌دهد. این تصویر، بازوهای زیادی دارد که یکی از آن‌ها که در سمت چپ تصویر قرار دارد، بسیار کشیده و بلند است. در حقیقت، این بازو از تمامی بازوهای دیگر این موجود بلندتر است.
ناسا بر روی مریخ تصویری از اثر بیگانگان یافت که آن را اعلام نمی‌ کند1

عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید.
ناسا بر روی مریخ تصویری از اثر بیگانگان یافت که آن را اعلام نمی‌ کند2

حیوان یا گیاه، چه فرقی می‌کند؟ اصلا مهم نیست! مهم این است که این تصویر، نشانگر موجودی زنده است. این واقعه برای همه ما ۷ میلیارد نفر بسیار هیجان‌انگیز است، اما برای ناسا نه؛ چرا که آن‌ها خیلی وقت است که در جریان این نشانه‌های جالب روی مریخ هستند. اگر تمامی ۷ میلیارد نفر روی کره زمین، با هم فریاد بزنند و بگویند که این دوربین لعنتی را کمی نزدیک‌تر ببر و یک عکس شفاف‌تر بگیر، ناسا می‌گوید: متاسفیم،این کار در برنامه از پیش تعیین شده ماموریت ما نیست!
افرادی که قبلا ادعای دیدن UFO داشتند نیز از تصاویری مشابه همین خرچنگ سخن می‌گفتند. شاید هم این فقط یک صخره است، و اصلا هیچ کسی این تصویر را روی آن نکشیده‌ است. اما نمی‌توان از اظهارات اخیر یکی از مسئولان ناسا در مورد نزدیک شدنشان به کشف حیات فرازمینی گذشت! اظهاراتی مشکوک و بحث برانگیز، و حالا هم تصویری بسیار عجیب، در سیاره‌ای که گفته می‌شود روزی حیات در آن جریان داشته است.


فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)
       
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان