امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سامانه های ثبت تخلفات
#1
سامانه های ثبت تخلفات

انواع سیستم های ثبت تخلفات رانندگی را نام ببرید

طرز کار دوربین های کنترل سرعت در ایران را توضیح دهید


فایل‌(های) پیوست شده
.pptx   سامانه های ثبت تخلف.pptx (اندازه: 85/17 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
پاسخ
#2
تخلفات رانندگی همیشه در دید ماموران راهنمایی و رانندگی و همیارانشان انجام نمی گیرند و متأسفانه در برخی مواقع، رانندگان با احساس عدم حضور ماموران، دست به انجام حرکات خلاف قوانین رانندگی می زنند.

شاید شما نیز با این تخلفات پنهان از دید ماموران راهنمایی و رانندگی مواجه شده اید. بعضا پیش می آید که راننده خاطی حقوق دیگران را تضییع می کند و کسی نیست که قانون را در مورد آنها اجرا کند.

راهنمایی و رانندگی برای این مواقع چاره ای اندیشیده و به نوعی از کمک شهروندان استفاده می نماید. سامانه ای در سایت این سازمان قرار دارد که با ثبت نام و ورود به آن می توانید تخلفات رانندگی افراد خاطی را ثبت نمایید و برای اثبات این تخلف جایی برای بارگزاری تصویر در نظر گرفته شده است.

این سرویس در ایام عید نوروز که ترددهای بین شهری و جاده ای افزایش قابل توجهی دارند، کاربرد پیدا می کند و متخلفانی که حقوق دیگران را تضییع کرده و از دید مجریان قانون پنهان مانده اند را به مراجع ذیصلاح معرفی می کند.

در ادامه همراه دیجیاتو بمانید تا با سامانه اعلام تخلفات رانندگی آشنا شده و رانندگان خاطی را به راهنمایی و رانندگی معرفی کنید.

قبل از آشنایی با این سیستم، باید اشاره کنیم که بهتر است در هنگام روبرو شدن با صحنه تخلف از خودروی فرد خاطی در هنگام تخلف عکس بگیرید تا در سامانه فوق ثبت نمایید.
سامانه تخلفات ثبت شده توسط مردم

این سیستم یکی ار بخش های سایت راهنمایی و رانندگی کشور است و همانطور که از نامش پیداست برای ثبت تخلفات رانندگی توسط شهروندان ایرانی در نظر گرفته شده. در ابتدا باید برای ورود به سامانه و ثبت تخلفات بایدثبت نام نمایید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان